צור קשר
להזמנה או לקבלת הצעת מחיר הוסף מוצרים לסל - השרות לעסקים וחברות בלבד! חדש!!! לרשותכם חנות מכירה ותצוגה לעסקים ולקהל הרחב לקוחות פרטיים המעוניינים באיסוף עצמי, נא לציין בהערות בדף ההזמנה!

WORKFORCE DS-410‎ סורק עסקי עם מזין נייר בגודל A4

 

WorkForce DS-410

הסורק WorkForce DS-410 מציע תכונות לפרודוקטיביות יוצאת מן הכלל במחיר התחלתי. בזכות זה הוא אידיאלי למשתמשים קטנים או לבעלי משרד ביתי שמעוניינים לקנות סורק עסקי גדוש בתכונות וכמו כן למחלקות IT שרוצות להשקיע בסורקים שולחניים חזקים ורב-תכליתיים לעסק.

הסורק DS-410 מספק היקף של תכונות פרודוקטיביות רבות ערך כולל טכנולוגיה להגנה על הדף (Paper Protection Technology). חיישני ה-LED המתקדמים מזהים כששני גיליונות נייר הועמסו בו-זמנית, מפסיקים באופן מיידי את פעולת המכשיר ומתריעים על כך בפני המשתמש, וכך מובטח שהעותקים המקוריים יישמרו ושכל דף ייסרק.

הסורק כולל מצב הזנה אוטומטית לסריקה מהירה וקלה - פשוט הכנס גיליונות והסורק יתחיל לפעול, כשמזין מסמכים אוטומטי של 50 גיליונות מקל על סריקת ערימות מסמכים גדולות.

סורק DS-410 הוא בעל מבנה חזק שמסוגל להתמודד עם כל מטלה משרדית וגוף קומפקטי מאוד שגוזל שטח שולחן מינימלי. הסורק יכול לסרוק עד מהירויות של 26ppm/52ipm ולהתמודד עם עובי נייר שנע בין 50g/m² ל-209g/m². 

אנא בחר את הדגם הרצוי מהרשימה
WORKFORCE DS-410‎ סורק עסקי עם מזין נייר בגודל A4 1,281.2 כולל מע"מ
1,095.0 לפני מע"מ
בחר כמות:

ציוד משרדי
אופיקס ציוד משרדי, טל. 03-6566222
מראשיתה הוקמה חברת אופיקס בשנת 2005 בכדי לענות על הצרכים הגוברים בשוק לאספקת הנדרש למשרד המודרני על ידי ספק אחד. הצורך במקור במידע מקצועי, אמין ובלתי תלוי, גובר בתחום הציוד המשרדי. באופיקס, נעשה את כל עבודת ההכנה עבורך, נאתר מוצרים חדשים בשוק, נעמוד את אמינותם ומידת התאמתם לעסק שלך .
אתר מאובטח
אופיקס ציוד משרדי בע"מ
אופיקס ציוד משרדי
03-6566222
offixltdservice@gmail.com
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות